Gratis verzending vanaf € 20 binnen Nederland

⇒ Naar specifiek zoeken

ANTHOLOGY 7 -BOX SET-

ROYAL CONCERTGEBOUW ORCHE

2000-2010/CONCERTGEBOUW ORCHESTRA

CD   14 disc(s)   02-11-2012
Classical

Levertijd : +/- 5 - 15 werkdagen

€ 107.95
Extra info: 2000-2010/CONCERTGEBOUW ORCHESTRA
Label: RCO LIVE
Barcode: 5425008378725
Artikelcode: S92108
Suffix - prefix: 12004 RCO

 
Adès:
 Asyla
 Daniel Harding 

Beethoven:
 
Symphony No. 9 in D minor, Op. 125 'Choral'
 Krassimira Stoyanova (soprano), Marianne Cornetti (mezzo), Robert Dean Smith (tenor), Franz-Josef Selig (bass)
 Mariss Jansons 

Berio: 
 Rendering
 Heinz Holliger 

Brahms: 
 Symphony No. 4 in E minor, Op. 98
 Herbert Blomstedt 

Britten: 
 Sinfonia da Requiem, Op. 20
 Stefan Asbury 

Bruckner: 
 Symphony No. 8 in C minor
 Zubin Mehta 

Busoni: 
 Berceuse élégiaque, Op. 42
 Ed Spanjaard 

Debussy: 
 La Mer
 Bernard Haitink 

Diepenbrock: 
 Elektra - symphonic suite
 Waltraud Meier (mezzo), Robert Dean Smith (tenor), Marcel Reijans (tenor), Juha Uusitalo (bass-baritone),
 Jan-Hendrik Rootering (bass-baritone), Johan Leysen (speaker)
 Claus Peter Flor 

Dutilleux:
 Tout un monde lointain (Concerto for cello and orchestra)
 Godfried Hoogeveen (cello)
 Yan Pascal Tortelier 

Escher: 
 Musique pour l’esprit en deuil
 Bernard Haitink 

Haydn: 
 Symphony No. 97 in C major
 Nikolaus Harnoncourt 

Hindemith: 
 Konzertmusik, Op. 50 for strings & brass
 Kurt Masur 

Janacek: 
 Jealousy (original prelude to Jenufa)
 Sir Mark Elder

 Taras Bulba
 Sir Mark Elder 

Keulen: 
 Fünf tragische Lieder
 Detlef Roth (baritone)
 Lothar Zagrosek

Lutoslawski: 
 Piano Concerto
 Lars Vogt (piano)
 Daniel Harding 

Mahler: 
 Das Lied von der Erde
 Anna Larsson (contralto), Robert Dean Smith (tenor)
 Fabio Luisi 

Martinu: 
 Les Fresques de Piero della Francesca, H. 352
 Leonard Slatkin 

Messiaen: 
 Les Offrandes oubliées (1930)
 George Benjamin 

Mozart: 
 Symphony No. 41 in C major, K551 'Jupiter'
 Ivan Fischer 

Nas: 
 No reason to panic
 David Robertson 

Prokofiev: 
 Autumnal sketch, Op. 8
 David Robertson 

Ravel: 
 Daphnis et Chloé - Suite No. 2
 Mariss Jansons 

Rihm: 
 Marsyas, rhapsody for trumpet with percussion & orchestra
 Reinhold Friedrich (trumpet), Gustavo Gimeno (percussion)
 George Benjamin 

Schat: 
 Symphony No. 3, Op.45 'Gamelan'
 Hans Vonk 

Schubert: 
 Symphony No. 3 in D major, D200
 Ivan Fischer

Schumann: 
 Symphony No. 2 in C major, Op. 61
 Kurt Masur 

Shostakovich: 
 Symphony No. 13 in B flat minor, Op. 113 'Babi Yar'
 Sergei Leiferkus (baritone)
 Kurt Masur 

Sibelius: 
 Pohjola's Daughter, Op. 49
 Sir Colin Davis

 Symphony No. 5 in E flat major, Op. 82
 Paavo Berglund 

Strauss, R: 
 Sinfonia Domestica, Op. 53
 Lorin Maazel

 Der Rosenkavalier - Suite
 Mariss Jansons 

Stravinsky: 
 Oedipus Rex
 Riccardo Chailly

 Violin Concerto in D
 Alexander Kerr (violin)
 Riccardo Chailly 

Szymanowski: 
 Violin Concerto No. 1, Op. 35
 Vesko Eschkenazy (violin)
 Sir Mark Elder

Verbey: 
 Lied for trombone and orchestra
 Jorgen van Rijen (trombone)
 Markus Stenz 

Webern: 
 Six Pieces for Orchestra Op. 6
 Pierre Boulez 

Zuidam: 
 Adam-Interludes
 Ingo Metzmacher